Cистема власного хімічного водоочищення

 

При підготовці до опалювального сезону 2014-2015р. основним завданням підприємства «Маріупольтепломережа» є проведення ряду заходів, що забезпечують безперебійне, стійке теплопостачання споживачів.

Заходи з підготовки до опалювального сезону включають:

- виявлення недоліків по минулому опалювальному сезону,

- розробка і виконання заходів щодо усунення виявлених дефектів і порушень;

- затвердження плану заходів з підготовки теплового господарства;

- укладення договорів з підрядними організаціями, вирішення питань фінансування і матеріально-технічного забезпечення;

- проведення необхідних робіт на джерелах теплопостачання, в т.ч. огляди і випробування котлів, трубопроводів;

- виконання робіт на теплових мережах по реконструкції, капітального та поточного ремонтів та багато іншого.

Підприємством «Маріупольтепломережа» на котельні «Новотрубна» закінчені роботи з будівництва об'єкта власного хімічного водоочищення, з установкою фільтрів з катионитом.

 

 

 

 

 

З введенням системи в експлуатацію, котельня «Новотрубна» перестала залежати від поставок очищеної води, яку раніше підприємство купувало на комбінаті імені Ілліча.

 

 

 

 

 

Економічний ефект очевидний - собівартість кубометра очищеної води знизилася на 30%, а окупність об'єкта складе близько 3,5 років.

Також на котельні повністю модернізували котел ПТВМ-50, встановивши сучасний пальник фінського виробництва. З цим пальником ККД нового котла буде перевищувати 90%, що свідчить про його дуже високу ефективність. Ця модернізація призведе до 10-відсоткового скорочення споживання газу і дозволить заощадити близько 2 млн.грн. на рік.

 

 

 

 

 

Поетапне переобладнання котелень і модернізація обладнання дозволить підприємству, як економити газ, так і обходитися без істотного подорожчання послуг для населення.