Прилади обліку

Прилади обліку гарячого водопостачання і централізованного опалення

З питання повірки приладів обліку гарячої води, по установці і прийняття водомірів на комерційний облік необхідно звертатися за адресою: вул. Купріна 9а., тел. 53- 39- 79.

Консультацію з питання повірки, установки і прийняття на комерційний облік тепломірів можна отримати за адресою: вул. Купріна 9а., тел. 53- 39- 80.

ККП "Маріупольтепломережа" повідомляє, що відповідно до п.15 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. №630 (зі змінами) засоби обліку води і теплової енергії, встановлені у квартирі (будинку садибного типу) та на вводі у багатоквартирний будинок, підлягають періодичній повірці.

Міжповірочний інтервал становить 3-4 роки в залежності від типу приладів обліку води. Прилади обліку гарячої води, термін Держповірки яких закінчився (дата проведення Держповірки вказана в акті на установку приладів обліку гарячої води) будуть зніматися з комерційного обліку підприємства. Періодична повірка приладів обліку води проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач оплачує відповідні послуги у такому порядку:

- згідно із середньомісячними показаннями приладів обліку за попередні три місяці;

- в разі не встановлення приладів обліку в строк (1 місяць), нарахування будуть проводитися за нормами споживання (3,51м3 × 1 чол. за чинним тарифом);

- у разі несправності приладів обліку, що не підлягає усуненню, плата за послуги з моменту її виявлення вноситься згідно з нормативами (нормами) споживання.

Контролери підприємства "Маріупольтепломережа" здійснюють обхід квартир абонентів, у яких термін Держповірки водоміра закінчився і складають акти про зняття їх з комерційного обліку.

Прохання до абонентів - надавати доступ контролерам підприємства до приладів обліку, проявляти коректне ставлення і розуміння.